mé jméno je Radim Kocourek a jsem již třetí v generaci v oboru sedlářském a brašnářském. Jelikož jsem sám zapáleným milovníkem historických vozidel, tak tuto práci provádím s láskou, náležitou péči a odborností.

„VÝROBKŮM DÁVÁM PÉČI A MAXIMÁLNÍ KVALITU“


ukázka na dni řemesel v muzeu v Rymicích

 

Zárukou poctivě a kvalitně zhotovené práce je použití prvotřídních materiálů, kterými jsou na zakázku vyrobené sedlářské a brašnářské chromo-činěné a tříslo-činěné usně. Veškeré usně jsou z Itálie. Používám vysoce kvalitní výplně sedadel různých druhů tak, aby bylo vždy dosaženo původní tuhosti.

„KVALITNÍ MATERIÁLY JSOU ZÁKLAD“


zde je ukázka příručního skladu materiálu, k dispozici mám rozsáhlé skladové zásoby abych pro vás vybral ty nejvhodnější materiály

 

Vždy provádím střih na každou kostru sedla individuálně, proto je nutné zaslání kostry-rámu sedla na adresu. Mám unikátní a jedinečnou databázi dobových střihů sedel i brašen zejména předválečných motocyklů. Proto máte jistotu, že provedení bude tak, jako dříve a vy budete spokojeni. V případě potřeby doplním chybějící pružiny sedel, balotinou opískuji nebo nalakuji kostru sedla. Dodací lhůtu vám vždy upřesním předem, podle dané zakázky od 14 dnů maximálně do 2 měsíců.

„JEDINEČNÁ DATABÁZE STŘIHŮ ČEKÁ PRÁVĚ NA VAŠI SPOKOJENOST“

okrasné zdobné linkování okrajů zvané rádlování

 

Sedla i brašny Vašeho historického motocyklu opravím k nerozeznání od doby, kdy Váš stroj opustil výrobní linku. Na přání zhotovím sedlo i s dobovou patinou k původnímu laku motocyklu. Renovuji sedla a vyrábím brašny i pro technická muzea, renomované firmy a náročné sběratelé. Mýma rukama prošly sedla spousty jedinečných motocyklů, vyrobených v kusových sériích.

„RENOVUJI PRO MUZEA I SOUKROMÉ SBĚRATELÉ“

 
šiji na starých dobrých strojích Minerva a Adler

 

Jedinečný výběr dobových moto brašen, na které vám na přání vyrazím loga výrobců z nabídky, nebo vyrobím raznici dle přání. K ošetření sedel i brašen doporučuji používat balzám a impregnaci na usně pro brašny i sedla.

„VYRAZÍM RAZNICI MOTOCYKLU DLE PŘÁNÍ“

Sedlo k renovaci můžete po nahlášení odeslat poštou na poštovní adresa, je vhodné nosnou konstrukci rám nebo plech sedadla předem nalakovat do vámi požadovaného barevného odstínu, komaxitu, nebo pružiny galvanicky ošetřit. Závěrem obdržíte jako pozornost klíčenku s logem Vašeho motocyklu, nebo podle Vašeho výběru.

„KVALITNÍ SEDLA A BRAŠNY DĚLAJÍ KRÁSNÝ MOTOCYKL“


obšívání okraje hrubým ručním stehem


kosení okrajů dílce na moto brašnu na Jawa Kývačka