všechna Sedla

I na precizně renovovaných motocyklech můžeme vidět, že sedla slouží pouze jako funkční mechanismus, v horším případě lze často spatřit výsledek snaživého "čalouníka". Sedlo od nás motocykl už zdálky zdobí a je jeho okrasou.

K renovaci je nutno zaslat rám nebo plech sedla nejlépe předem nalakovaný, na který individuálně zhotovíme výplň, střih a konečný potah.
Do balíku poznačte požadované provedení, adresu a telefon. Poznačte také rok výroby motocyklu, který nám ulehčí specifikaci danného střihu sedla.
U méně obvyklých sedel je vhodné zaslat fotografií daného střihového provedení, které se často lišilo rokem výroby.

Cenově nerozlišujeme sedla na běžné dvoutakty a čtyřtaktní speciály, vždy je cena stanovena dle pracnosti a plošné výměry. Pro zaslání kompletního ceníku nás kontatujte.
"Výplň dělá sedlo." Proto klademe důraz na kvalitní materiály a původní profily výplní. Pozor na odlišnosti v barevných odstínech fotoukázek, jsou způsobeny fotoaparátem. Viz." Odstíny "

V případě renovace tandemového sedla či výroby brašen nám zašlete fotografii nebo dodejte sedlo původní, postaráme se o to aby měla sedla stejný odstín a tvořila na motockylu pěkný komplet.
K ošetření sedel doporučujeme používat přípravek balzám a impregnaci, který u nás můžete zakoupit. 
U sedel pružinových máte možnost zvolit štítky sedel.